Aktivní zábava pro děti i dospělé

Skupinové akce a oslavyUPOZORNĚNÍ - vzhledem k nařízením ohledně COVID 19 je 5.10. na 2 týdny omezená kapacita návštěvníků na počet 9 osob.
Venkovní akce 20 osob.

Pokud chcete uspořádat netradiční společenskou akci nebo oslavu, tak vám jistě naše aréna nabídne to, co vy nebo vaše děti zažijí jen málo kde.

Široká nabídka činností pro děti i dospělé a to i tak, že pokud přijdete s dětmi, které budou mít vlastní program, tak Vy můžete využít další aktivity, jako jsou billiard, fotbálek, šipky nebo si můžete vyzkoušet střelbu s věrných airsoftových replik známých zbraní.

Občerstvení zajišťujeme pouze v podobě balených nápojů a potravin, případně nápojového automatu, ale můžete si na oslavu bez problému donést vlastní.

Možnost uspořádání turnaje s laserovými zbraněmi v externích prostorech dle přání klientů ( v lese, v opuštěném areálu, ve výrobní hale, skladu, na zahradě, ...).

Možnost uspořádání turnaje s laserovými zbraněmi pro školy v prostorách tělocvičen.

Různé skupiny mohou využít možnosti arény dle různých scénářů, které se mohou upravovat dle přání a domluvy, například:

Skupina 10 cca osmiletých kluků + 3 dospělí na 3 hodiny -
1. dvě hodiny - děti mají turnaj v horní aréně s NERF zbraněmi, dospělí si dají kávu a zahrají kulečník ve spodním patře.
Poté přestávka na předání dárků, popřání oslavenci a konzumace občerstvení ( dort ). Posléze možnost po skupinkách vyzkoušet střelbu s airsoftových zbraní, ostatní hrají fotbálek, na herní konzoli Playstation nebo vyzkouší RC modely aut.

Skupina 12 cca devítiletých dívek + 2 dospělí na 2 hodiny -
1. hodina - oslava může proběhnout v karnevalovém stylu ( kostýmy ) a pro holky se spustí populární taneční hra Just Dance - soutěž na body na různé písně, mohou tancovat až 4 najednou, posléze se vystřídají.
Následně přestávka na předání dárků, popřání oslavenkyni a konzumace občerstvení ( dort ).  Posléze proběhne hledání deseti otázek v horní aréně a bude to soutěž na čas o menší ceny, kdo najde všechny otázky a napíše správné odpovědi na dodaný formulář.

Skupina 10 cca jedenáctiletých kluků i dívek + 1 dospělý na 3 hodiny -
První 2 hodiny - děti budou hrát různé scénáře s laserovýmí zbraněmi, dospělí vyzkouší hraní s dětmi, pak si dají kávu s posezením ve spodním patře.
Poté přestávka na předání dárků, popřání oslavenci a konzumace občerstvení ( dort ). Posléze možnost po skupinkách vyzkoušet střelbu s airsoftových zbraní, ostatní hrají fotbálek, na herní konzoli Playstation nebo vyzkouší RC modely aut.

Skupina 8 cca šestnáctiletých kluků na 2 hodiny -
turnaj s kuličkovými zbraněmi typu NERF RIVAL a pak soutěž ve virtuální realitě ve hře BEAT SABER.

Skupina 12 cca šestnáctiletých kluků i dívek na 2 hodiny-
Všichni obdrží laserové zbraně a čelenky, rozdělí se do 2 týmů a následně bude probíhat soutěžení v různých scénářích - vyřazovací bitva týmů ( team deathmatch ), obsazování kontrolních bodů ( domination ) nebo populární zombie mod.
Na konci vyhodnocení výsledků.

Skupina 10 dospělých ( mužů i žen ) na 2 hodiny -
Všichni obdrží laserové zbraně a čelenky, rozdělí se do 2 týmů a následně bude probíhat soutěžení v různých scénářích - vyřazovací bitva týmů ( team deathmatch ), obsazování kontrolních bodů ( domination ) nebo i simulace protiteroristického zásahu s deaktivací bomby, která bude zahájena již od vstupu do budovy a následně probíhá eliminace protivníků patro po patře s omezeným časovým limitem než bomba "vybuchne".
Na konci vyhodnocení výsledků.

Slupina 2 dospělých a 2 dětí na 1 až 2 hodiny:
soutěž ve střelbě airsoftovými zbraněmi na elektronické terče na čas + soutěž ve hrách na virtuální realitě
Wolfgame & design
Telefon: +420 728 068 759
(denně 8 až 21 hod.)
Dělnická a1, Jihlava
586 01 Jihlava
Rezervace
Celkový minimální limit 500,-
Jméno:
E-mail:
Telefon:
Datum:
Čas:
Počet osob:
Váš dotaz:
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.