Aktivní zábava pro děti i dospělé

Skupinové akce a oslavy



Pokud chcete uspořádat netradiční společenskou akci nebo oslavu, tak vám jistě naše aréna nabídne to, co vy nebo vaše děti zažijí jen málo kde.

Široká nabídka činností pro děti i dospělé a to i tak, že pokud přijdete s dětmi, které budou mít vlastní program, tak Vy můžete využít další aktivity, jako jsou billiard, fotbálek, šipky nebo si můžete vyzkoušet střelbu s věrných airsoftových replik známých zbraní.

Občerstvení zajišťujeme pouze v podobě balených nápojů a potravin, případně nápojového automatu, ale můžete si na oslavu bez problému donést vlastní.

Možnost uspořádání turnaje s laserovými zbraněmi v externích prostorech dle přání klientů ( v lese, v opuštěném areálu, ve výrobní hale, skladu, na zahradě, ...).

Možnost uspořádání turnaje s laserovými zbraněmi pro školy v prostorách tělocvičen.

Různé skupiny mohou využít možnosti arény dle různých scénářů, které se mohou upravovat dle přání a domluvy, například:

Skupina 10 cca osmiletých kluků + 3 dospělí na 3 hodiny -
1. dvě hodiny - děti mají turnaj v horní aréně s NERF zbraněmi, dospělí si dají kávu a zahrají kulečník ve spodním patře.
Poté přestávka na předání dárků, popřání oslavenci a konzumace občerstvení ( dort ). Posléze možnost po skupinkách vyzkoušet střelbu s airsoftových zbraní, ostatní hrají fotbálek, na herní konzoli Playstation nebo vyzkouší RC modely aut.

Skupina 12 cca devítiletých dívek + 2 dospělí na 2 hodiny -
1. hodina - oslava může proběhnout v karnevalovém stylu ( kostýmy ) a pro holky se spustí populární taneční hra Just Dance - soutěž na body na různé písně, mohou tancovat až 4 najednou, posléze se vystřídají.
Následně přestávka na předání dárků, popřání oslavenkyni a konzumace občerstvení ( dort ). Posléze proběhne hledání deseti otázek v horní aréně a bude to soutěž na čas o menší ceny, kdo najde všechny otázky a napíše správné odpovědi na dodaný formulář.

Skupina 10 cca jedenáctiletých kluků i dívek + 1 dospělý na 3 hodiny -
První 2 hodiny - děti budou hrát různé scénáře s laserovýmí zbraněmi, dospělí vyzkouší hraní s dětmi, pak si dají kávu s posezením ve spodním patře.
Poté přestávka na předání dárků, popřání oslavenci a konzumace občerstvení ( dort ). Posléze možnost po skupinkách vyzkoušet střelbu s airsoftových zbraní, ostatní hrají fotbálek, na herní konzoli Playstation nebo vyzkouší RC modely aut.

Skupina 8 cca šestnáctiletých kluků na 2 hodiny -
turnaj s kuličkovými zbraněmi typu NERF RIVAL a pak soutěž ve virtuální realitě ve hře BEAT SABER.

Skupina 12 cca šestnáctiletých kluků i dívek na 2 hodiny-
Všichni obdrží laserové zbraně a čelenky, rozdělí se do 2 týmů a následně bude probíhat soutěžení v různých scénářích - vyřazovací bitva týmů ( team deathmatch ), obsazování kontrolních bodů ( domination ) nebo populární zombie mod.
Na konci vyhodnocení výsledků.

Skupina 10 dospělých ( mužů i žen ) na 2 hodiny -
Všichni obdrží laserové zbraně a čelenky, rozdělí se do 2 týmů a následně bude probíhat soutěžení v různých scénářích - vyřazovací bitva týmů ( team deathmatch ), obsazování kontrolních bodů ( domination ) nebo i simulace protiteroristického zásahu s deaktivací bomby, která bude zahájena již od vstupu do budovy a následně probíhá eliminace protivníků patro po patře s omezeným časovým limitem než bomba "vybuchne".
Na konci vyhodnocení výsledků.

Slupina 2 dospělých a 2 dětí na 1 až 2 hodiny:
soutěž ve střelbě airsoftovými zbraněmi na elektronické terče na čas + soutěž ve hrách na virtuální realitě
Wolfgame & design
Telefon: +420 728 068 759
(denně 8 až 21 hod.)
Dělnická a1, Jihlava
586 01 Jihlava
Rezervace
Celkový minimální limit 2000,-
Jméno:
E-mail:
Telefon:
Datum začátku:
Do:
Počet osob:
Váš dotaz:
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.